Визнаний лідер галузевої науки та освіти України (до ювілею Наталі Миколаївни Кушнаренко)
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2020.9(290).44-48Ключові слова:
бібліотекознавство, бібліотечне фондознавство, документологія, Харківська державна академія культури, Кушнаренко Наталя Миколаївна, вища бібліотечно-інформаційна освітаАнотація
Висвітлено життєвий і професійний шлях Наталі Миколаївни Кушнаренко — доктора педагогічних наук, професора кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Харківської державної академії культури (ХДАК), заслуженого працівника культури України з нагоди 70-річчя від дня народження.
Зауважено, що Н. Кушнаренко — одна з ініціаторів започаткування в Україні принципово нової наукової галузі 27 "Соціальні комунікації"; талановитий педагог, який постійно підтримує обдаровану студентську молодь, опікується новим поколінням науковців; здібний організатор і натхненник щорічної Всеукраїнської науково-теоретичної конференції молодих учених "Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття", що дає змогу репрезентувати результати їхніх перших наукових розвідок.Розглянуто етапи її становлення як науковця, зокрема у ХДАК, а також результати плідної академічної діяльності, віддзеркалені в понад 400 наукових і навчально-методичних працях. Бібліометричний аналіз наукового доробку ювілярки свідчить про постійне зростання дослідницької продуктивності, розширення проблемно-тематичного ореолу публікацій, безперервне генерування численних ідей, що живлять галузеву теорію, освіту й практику новим науковим знанням.
Важливим напрямом діяльності Н. Кушнаренко також є наукове редагування та участь у редакційних колегіях численних професійних журналів і збірників наукових праць.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.