Нафталінове ноу-хау, або Хто повертає з минулого "сучасний" законопроєкт щодо протидії дезінформації
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2020.7(288).44-48Анотація
В статті розглянуто наслідки, які спровокує повернення з минулого "сучасного" законопроєкту щодо протидії дезінформації.Посилання
Про інформаційний суверенітет та інформаційну безпеку України : проєкт закону № 1207. Внесено народним депутатом України Чижем І. С. 12.08.1999 р. — Режим доступу: http://www.rada.kiev.ua. — Назва з екрана.
Чиж І. Уряд і час. П'ять векторів — одна мета / Іван Чиж // Дніпро. — 2004. — № 7—8. — С. 95—102.
Чиж І. С. Конституційне право на поширення інформації як умова формування інформаційного громадянського суспільства / І. С. Чиж // Альманах права. Правова аналітика: доктринальні підходи та галузеві виміри. — 2018. — Випуск 9. — Київ : Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. — 512 с.
Чиж І. С. Глобальні виклики та загрози інформаційної доби: конституційно-правовий аспект розв'язання протиріч / І. С. Чиж // Електронне наукове фахове видання "Порівняльно-аналітичне право" — 2019. — № 2. — С. 53—57. — Режим доступу: www.pap.in.ua. — Назва з екрана.
Чиж І. С. "Новосанжарський синдром": уроки та перспективи законотворення в контексті становлення інформаційного громадянського суспільства / І. С. Чиж // Юридична наука нового часу: традиції та вектори розвитку : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 13 березня 2020 року). — Одеса : Видавничий дім "Гель¬ветика", 2020. — С. 43—49.
Чиж І. С. Інформаційний суверенітет та інформаційна безпека особи, суспільства, держави: конституційно-правові аспекти крізь призму сучасних помилок / І. С. Чиж // Науковий потенціал та перспективи розвитку юридичної науки : тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції, м. Запоріжжя, 27—28 березня 2020 року ; за заг.ред. Т. О. Коломоєць. — Запоріжжя : ЗНУ, 2020. — С. 32—37.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.