Створення Сполученими Штатами Америки мережі військових біологічних лабораторій
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2020.4(285).16-21Анотація
У статті "Біологічна зброя США — міф чи реальність?" від 10 квітня 2018 р. наведено відомості про конференцію, що відбулася 7 березня 2018 р. в Європейському парламенті й була присвячена біобезпеці та готовності Європи до загроз біологічної зброї. У ній брала участь відома болгарська журналістка Діляна Гайтанджиєва, яка провела власне розслідування діяльності секретних біолабораторій США. За її інформацією, на об'єктах, що працюють під виглядом медичних центрів у 25 країнах світу, розробляють біологічну зброю.
"Під час конференції, — зауважує авторка статті, — Д. Гайтанджиєва відчайдушно намагалася з'ясувати, чому в тих країнах, де розташовані американські біолабораторії, останнім часом різко зросла кількість спалахів інфекцій, а відомості про розробки, що проводяться в них, засекречені. Насамперед Діляна звернулася до помічника міністра охорони здоров'я США Роберта Кадлеця.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.