Останній гетьман України Павло Скоропадський
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2021.9(302).3-5Анотація
У восьмому номері журналу "Вісник Книжкової палати" за 2021 рік було надруковано статтю "Видатні лідери Сходу, які перемогли бідність і корупцію". Саме тоді у мене й виникло запитання: чи були в історії України керівники, які працювали задля розбудови держави та добробуту нашого народу? І я згадав про останнього гетьмана України Павла Скоропадського, біографію якого вивчав далекого 1989 р. Проте все по черзі.
Посилання
Сенченко М. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського : [до 80-річчя бібліотеки] / Микола Сенченко // Вісник Книжкової палати. — 1998. — № 10. — С. 34—38.
Михайлов И. Гетман и гетьманщина / И. Михайлов // Родина. — 2000. — № 9.
Михайлов И. Обиженный гетман / И. Михайлов // Родина. — 1997. — № 9.
Дергачев В. Как "не стать подстилкой для других наций"? Последний гетман Украины о выборе пути / В. Дергачев. — Режим доступа : http://odnarodyna.ru/. — Загл. с экрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.