Аналіз ситуації у книговиданні та ціноутворенні: досвід Німеччини
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2021.9(302).10-16Ключові слова:
пандемія, статистика друку, книгодрукування, онлайн-продаж, офлайн-продаж, книгорозповсюдження, читання книг, електронні книги, фіксована цінаАнотація
Сьогодні, в період пандемії, книжкова галузь, як ніколи, потребує моніторингу економічного та фінансового стану, актуальної аналітичної інформації, вивчення стратегій розвитку провідних гравців ринку, антикризових заходів й оцінювання їх ефективності. На прикладі Німеччини у статті доведено, що навіть в умовах пандемії видавництва змогли зберегти свій потенціал, успішно друкувати й реалізовувати книги.
Посилання
Бьюкенен П. Смерть Запада / Патрик Дж. Бьюкенен. — Москва : АСТ, 2003. — 212 с.
Выстоять в первую волну: антикризисный опыт Германии // Журнал "Университетска книга". Январь—февраль 2021. — Режим доступа: https://www.bookind.ru/otrasl/school. — Загл. с экрана.
Школа издательского мастерства // Книжная индустрия. — Режим доступа: https://www.bookind.ru/otrasl/school. — Загл. с экрана.
References
Byukenen P. (2003). Smert' Zapada. Moskva: AST.
Vystoyat' v pervuyu volnu: antikrizisnyj opyt Germanii. (2021). Zhurnal "Universitetska kniga". Yanvar'—fevral' 2021, [online]. Available at: https://www.bookind.ru/otrasl/school.
Shkola izdatelskogo masterstva. (2021). Knizhnaya industriya, [online]. Available at: https://www.bookind.ru/otrasl/school.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.