Тридцять років від часу розпаду СРСР
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2021.12(305).29-35Ключові слова:
Радянський Союз, недоліки та переваги життя в СРСР, безоплатна освіта, безоплатна медицина, дефіцит, перебудова, путчАнотація
У сучасному світі, особливо з появою кіберпростору, інститут держави та його наявні форми переживають кризу. Однак чи можна відкрити браму в чергове світле майбутнє, ігноруючи історичну спадщину? Наша спадщина — радянська Україна, а точніше СРСР. Для розбудови нової України важливо ґрунтовно вивчити її недалеке минуле. Метою дослідження є аналіз недоліків і переваг життя в Радянському Союзі.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.