Регіоналізація післярадянського простору і роль Росії в цьому процесі
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2021.12(305).35-39Анотація
В останні десятиліття сталися кардинальні зміни в міжнародних відносинах, обумовлені геополітичною і геоекономічною трансформацією світу. Цей процес викликаний зростанням економічної потужності Китайської Народної Республіки і інших країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР), загостренням геополітичних протиріч між Росією і колективним Заходом, зростаючою зовнішньою заборгованістю багатьох країн і посиленням соціальної нерівності при необхідності переходу до нової епохи інформаційно-комунікаційних технологій, цифровизации і роботизації усіх сфер людської діяльності.
Посилання
Постсоветские страны в процессах международной регионализации в 2010—2020 гг.: ожидания, итоги, новые тенденции : коллективный научный доклад / Под ред. Л. Б. Вардомского. — Москва : Институт экономики РАН, 2021. — 70 c.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.