Програма світової олігархії
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2022.3(308).3-15Ключові слова:
глобалізація, олігархія, програма олігархії, світове панування, демократія, лібералізм, таємні товаристваАнотація
Багатоаспектний аналіз особливостей різних галузей людської діяльності (економіки, фінансової та банківської сфер, військової справи тощо) переконливо свідчить про те, що в сучасному світі сформувалася світова олігархія, яка прагне до встановлення глобального панування. Для того, щоб розуміти, куди рухається суспільство, передусім слід з'ясувати, чи є у світової олігархії певна програма дій, і якщо є, то яка.
У статті наведено основні елементи програми світової олігархії, її особливості й можливості досягнення в умовах латентної організаційної війни. Розглянуто етапи реалізації програми світового панування глобальної олігархії у різні історичні епохи.
Зазначена програма, зокрема, передбачає концентрацію власності й економічних важелів впливу в руках обраного кола осіб з метою тотального контролю над світом; вільну торгівлю (глобалізація, лібералізація); знищення "слабких" націй і держав; нав'язування деструктивних учень і міфів, розхитування підвалин традиційних культур; поділ населення на класові групи й розпалювання між ними ворожнечі; поневолення народу через позбавлення засобів існування та можливості нормально працювати; пропаганду антикультури, що суперечить основним принципам людського суспільства; впровадження ідеї елітної раси й неповноцінних націй; об'єднання інтересів світової олігархії з тенденцією до утворення єдиного капіталу та "світового уряду".
Посилання
Курбатов В. И. Тайное общество масонов / В. И. Курбатов. — Ростов-на-Дону : Наука-Пресс, 2006. — 416 с.
Сенченко Н. И. Энциклопедия тайных обществ / Н. И. Сенченко, В. Г. Гастинщиков. — Киев : Книга Роду, 2008. — 424 с.
Кузовков Ю. Глобализация и спираль истории / Юрий Кузовков. — Москва : Анима-Пресс, 2010. — 675 с.
Сенченко Н. И. БритАния — Страна Завета: центр и источник планетарной "паразитической системы" / Н. И. Сенченко. — Киев : Лира-К, 2020. — 264 с. — (Серия "Тайное тановится явным").
Аксаков Н. П. Всеславянство / Н. П. Аксаков. — Москва : Т-во типо-лит. И. М. Машистова, 1910. — 211 с.
Attali J. Ligne d'horizon / Jacques Attali. — Paris : Fayard, 1990. — 343 s.
Эпперсон А. Р. Невидимая рука. Взгляд на историю как на заговор / А. Ральф Эпперсон. — Киев : Аратта, 2003. — 484 с.
Сенченко Н. И. "Венецианская черная аристократия" на пути к мировому господству / Н. И. Сенченко. — Киев : КИТ, 2009. — 240 с.
Кьеза Д. ZERO. Почему официальную версию событий 11 сентября 2001 года можно считать фальшивкой / Д. Кьеза, Д. Гриффин, К. Фракасси [и др.]. — Тверь, 2008. — 203 с.
Бжезінський З. Велика шахівниця / Збіґнєв Бжезінський. — Київ : Фабула, 2019. — 288 с.
Эстулин Д. Кто правит миром? Или вся правда о Бильдербергском клубе / Даниэль Эстулин. — Минск : Попурри, 2008. — 288 с.
References
Kurbatov V. I. (2006). Tajnoe obshestvo masonov. Rostov-na-Donu: Nauka-Press.
Senchenko N. I. & Gastinshikov V. G. (2008). Enciklopediya tajnyh obshestv. Kiev: Kniga Rodu.
Kuzovkov Yu. (2010). Globalizaciya i spiral istorii. Moskva: Anima-Press.
Senchenko N. I. (2020). BritAniya — Strana Zaveta: centr i istochnik planetarnoj "paraziticheskoj sistemy". Kiev: Lira-K.
Aksakov N. P. (1910). Vseslavyanstvo. Moskva: T-vo tipo-lit. I. M. Mashistova.
Attali J. (1990). Ligne d'horizon. Paris: Fayard.
Epperson A. R. (2003). Nevidimaya ruka. Vzglyad na istoriyu kak na zagovor. Kiev: Aratta.
Senchenko N. I. (2009). "Venecianskaya chernaya aristokratiya" na puti k mirovomu gospodstvu. Kiev: KIT.
Keza D., Griffin D., Frakassi K. & others. (2008). ZERO. Pochemu oficialnuyu versiyu sobytij 11 sentyabrya 2001 goda mozhno schitat falshivkoj. Tver.
Bzhezinskij Z. (2019). Velika shahivnicya. Kyiv: Fabula.
Estulin D. (2008). Kto pravit mirom? Ili vsya pravda o Bilderbergskom klube. Minsk: Popurri.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.