Від ери Гутенберга до ери Цукерберга
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2022.6(311).3-6Анотація
Читачі нашого журналу часто запитують: чи шкідливе читання з екрана? Чим відрізняється читання паперової книги від читання електронної? Чи варто обмежувати дітям час, який вони витрачають на гаджети, комп'ютери, інтернет?
У циклі статей йдеться про цифровізацію навчання дітей у школі та експерименти, що проводили з учнями з метою виявлення залежності від інтернету, соціальних мереж і відеоігор. Наведено висновки й висловлювання технологічної еліти США, яка перешкоджає масовому використанню гаджетів у школах. Її представники стверджують: "Якщо ми не хочемо, щоб діти змалку були прикутими до екранів, а їхній життєвий шлях визначав штучний інтелект, тоді батькам і вчителям потрібно шукати альтернативу цифровій школі".
Отже, пропонуємо першу публікацію, присвячену цій проблемі.
Посилання
Сенченко М. Від ери Гутенберга до ери Цукерберга… Переваги і недоліки сприйняття друкованого і електронного тексту / Микола Сенченко, Оксана Сенченко. — Київ : Ліра-К, 2021. — 128 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.