Медичні бібліотеки України: взаємопідтримка під час війни
Анотація
Національна наукова медична бібліотека України (ННМБУ) як головна медична книгозбірня й методичний центр мережі медичних бібліотек країни щороку проводить міжнародні науково-практичні конференції, учасники яких обговорюють найактуальніші питання. У 2022 р., через введення воєнного стану в Україні, форум не відбувся. 15—16 листопада 2023 р. у змішаному форматі було проведено ХХІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Трансформація діяльності медичних бібліотек в реаліях сьогодення", що зібрала майже 100 учасників з усіх куточків України, партнерів з Латвії, Польщі, Великої Британії. Коло порушених питань було доволі широким. Учасники обговорювали новітні технології та онлайн-сервіси в бібліотечно-інформаційному забезпеченні медичної науки, освіти та практичної охорони здоров'я; діяльність медичних бібліотек в умовах воєнного стану; надання доступу до світових інформаційних ресурсів медичної галузі в забезпеченні вітчизняної медицини науковою інформацією; об'єднання ресурсів бібліотек у формуванні спільного інформаційного простору; розвиток партнерства з видавничими, культурними, громадськими організаціями, установами освіти; дослідження фондів медичних бібліотек України як складника національної інтелектуальної спадщини; видавничу діяльність; медичне краєзнавство, зокрема збереження традицій і нові форми роботи; імідж і професійні компетенції працівників бібліотек у сучасному інформаційному середовищі тощо.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.