Визначні дати в житті друкованої книги та Книжкової палати України
Анотація
450 років тому (1574) — видано перші друковані книги на терені України. 105 років тому (1919) — засновано Книжкову палату України. 50 років тому (1974) — згідно з постановою Кабінету Міністрів УРСР Книж-ковій палаті присвоєно ім'я першодрукаря Івана Федорова. 35 років тому (1989) побудовано нове приміщення, розпочато відновлення діяльності Книжкової палати в Києві й нову еру її життя в українській столиці. Цей етап став надзвичайно важливим для установи, адже у Харкові, де вона функціонувала до того, фонди зберігалися в непристосованих приміщеннях і сирих підвалах. Нині Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова" є центром національної бібліографії України, головною організацією зі статистичного обліку видань, комплектування й зберігання всієї друкованої продукції — документальної пам'яті нашої держави.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.