Майбутнє книги чи книга майбутнього?
DOI:
https://doi.org/10.36273/2076-9555.2024.2(331).3-10Ключові слова:
книга, книговидання, книгорозповсюдження, бібліотека, форсайт, паперова книга, е-книга, технологія , майбутнє бібліотекАнотація
У статті віддзеркалено роздуми автора щодо майбутнього паперової й електронної книг, книгорозповсюдження та бібліотек у цифрову добу.
Присвятивши діяльності у сфері інформаційно-комп'ютерних технологій, бібліотечної галузі та книжкової індустрії майже 50 років, автор робить спробу визначити перспективи видавничої справи та запрошує усіх причетних до створення й розповсюдження книги висловити своє бачення її майбутнього.
Посилання
Сенченко М., Сенченко О. Від ери Гутенберга до ери Цукерберга… Переваги і недоліки сприйняття друкованого та електронного тексту. Київ : Ліра-К, 2021. 128 с.
Адлер М. Как читать великие книги. Руководство по чтению великих призведений / пер. с англ. Ларисы Плостак. Москва : Манн; Иванов и Фербер, 2011. 344 с.
Блокчейн. Вікіпедія. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/Блокчейн.
Невзаємозамінний токен. Вікіпедія. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/Невзаємозамінний_токен.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.