Сорок років: від проєкту АСНТІ до електронних бібліотек
Анотація
25 квітня 2024 р. у приміщенні ДНУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова" (КПУ) відбулося засідання круглого столу "Електронні бібліотеки та цифрові колекції". Захід було присвячено історичній даті — 40-річчю від часу впровадження проєкту автоматизації бібліотечних технологічних процесів. Організатори круглого столу — Книжкова палата України та Національний заповідник "Києво-Печерська лавра", за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України. В обговоренні теми взяли участь фахівці бібліотек м. Києва й Інституту програмних систем НАН України. Інформацію про перебіг засідання та надані пропозиції учасників розміщено на сайті КПУ.
Посилання
Сенченко М. І. Библиотеки и компьютеры: к изучению дисциплины. Київ : Наук. думка, 1990. 213, [1] с.
Сенченко М. І. Центральна наукова бібліотека АН УРСР. У пошуках досконалості: 1985―1992. Моє бібліотечне життя. Київ : КИТ, 2011. 388 с.
Сенченко М. Книжкова палата України: 100 років системних та інноваційних трансформацій. 1919—2018. Київ : Кн. палата України, 2019. 200 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Надсилаючи авторський оригінал статті в редакцію, автор тим самим дає згоду на використання його персональних даних для публікації в журналі, а також на розміщення статті в електронній версії журналу на веб-сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України".
Авторський оригінал має бути завершеним твором і не може доопрацьовуватись автором після прийняття редакцією.
Статті, що не відповідають викладеним вимогам, або містять не всі елементи (наприклад, без індекса УДК), редакцією не приймаються. Оригінали, не прийняті до опублікування, авторам не повертаються.
Редакція має право робити редакційні правки, які не впливають на смисл тексту. Правки узгоджуються з автором.
Публікація статей в журналі безоплатна. Авторський гонорар не виплачується й авторський примірник не надається.
Автори, які хочуть придбати журнал, зазначають це в листі при надсиланні матеріалів до редакції, вказавши електронну адресу для надсилання рахунку за примірник журналу. Отримати примірник можна після надходження коштів на рахунок Книжкової палати. Без попереднього замовлення придбати примірник журналу не можна.